Zdravé jídlo ze zdravých potravin

Zdravé jídlo ze zdravých potravin

Základem zdravého vaření jsou zdravé potraviny. V internetovém obchůdku Adéla najdete trvanlivé zdravé potraviny, které jsou nezbytné při vaření zdravého a chutného jídla. Důležitou součástí kvalitně sestaveného jídelníčku jsou pokrmy z obilovin. Ze zdravých potravin, které v některých obchodech nenajdete vám doporučujeme obilovinu quinoa. Quinoa je zdravá díky své snadné stravitelnosti a vysokému obsahu bílkovin. Její největší předností je to, že neobsahuje lepek, proto je ideální potravinou pro osoby trpící celiakií. Zdravé potraviny, jimiž můžete obohatit svoji kuchyni, jsou také běžně používané obilniny – (pšenice, ječmen, žito, oves, kukuřice, pohanka neloupaná), které nabízíme v bio kvalitě.

Čím sladit? Bílý cukr (sacharóza) mezi zdravé potraviny nepatří a jeho nadměrná konzumace překyseluje organismus. Pokud se však bez sladkého neobejdete, vyberte si zdravější alternativy, jimiž můžete bílý cukr nahradit. K nejoblíbenějších bio sladidlům patří třtinový cukr, ovocný cukr (fruktóza), třtinová melasa, javorový sirup, sirup z agáve či cukrové řepy.

Mezi potraviny, které nejsou zdraví prospěšné patří ochucovadla a přísady k vaření s obsahem glutamanu. Naplňte svou spižírnu zdravými potravinami a začněte vařit zdravěji a rychleji třeba v Thermomixu TM.5.

Zpět na hlavní výpis

Sběratelské figurky z vojenského prostředí, dioramata z bitev, modely z resinu
Vítejte na stránkách firmy Blackdog. Naše firma se již od >>


Slavnostní vánoční osvětlení domu a zahrady
Listopad odfouká barevné listí a přivane k nám advent, barevný ještě více, díky pestrým vánočním dekoracím a zářivému vánočnímu osvětlení. Když poprvé potkáte vánoční osvětlení v ulicích, není >>


Chcete vylepšit pozice vašich webových stránek v internetových vyhledávačích? Pusťte se do psaní SEO článků nebo si články objednejte u nás. Navrhneme vám nejvhodnější klíčová slova pro vaše články.

Více článků najdete na webu www.zpravy-clanky.cz.
Login

Created by © 2009 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign