Kovové brány k betonovým plotům

Kovové brány k betonovým plotům

Ačkoli naší hlavní činností je výroba a montáž betonových plotů, v současnosti rozšiřujeme nabídku o kovové brány a kovové branky. Při realizacích betonových plotů na klíč se setkáváme s nutností řešit vjezd a vstup na pozemek instalací brány či branky. Kovové brány a branky osazujeme přímo při výstavbě plotu. Vše do sebe zapadá a ručíme vám za kompletní oplocení pozemku.

Kovové brány a kovové branky jsou reprezentativním doplňkem betonových plotů. Preferujeme trvanlivé materiály s dlouhou životností. Naší prioritou je nabízet klientům ploty, které budou krásné i po mnoha letech. Kovové brány mají robustní konstrukci a odolávají povětrnostním vlivům.

Majitelům novostaveb, kteří preferují komfort, doporučujeme kovové brány pojezdové, s motorovým pohonem a dálkovým ovladačem. Dnes je již standardem automatické otevírání brány, přičemž řidič neopouští sedadlo automobilu. Pokud máte na pozemku i jiný vjezd (např. garážová vrata), nebo budete bránu používat spíše sporadicky (např. vjezdy k chalupám či letním chatkám), postačí vám brána bez pohonu.

Pro kovové brány a branky standardně používáme výplň z hliníku nebo dřevěné výplně. Pokud tíhnete k přírodním materiálům, doporučuje výplň ze dřeva. Po domluvě je možná instalace výplně z jiných materiálů. Právě díky volbě různých výplní můžete vstupní kovovou bránu sladit s fasádou vašeho domu a udělat z ní dominantní designový prvek. Jak designově sjednotit bránu s domem? Postačí např. zvolit dřevěnou výplň shodné barvy jako jsou okna, vstupní dveře, pergola či terasa u domu.

Nezrezne vám branka před očima? Kdepak. Kovová brána od nás má povrch ošetřený komaxitovým lakováním (práškovou barvou), nebo můžete zvolit také žárové zinkování.

Zpět na hlavní výpis

Sběratelské figurky z vojenského prostředí, dioramata z bitev, modely z resinu
Vítejte na stránkách firmy Blackdog. Naše firma se již od >>


Slavnostní vánoční osvětlení domu a zahrady
Listopad odfouká barevné listí a přivane k nám advent, barevný ještě více, díky pestrým vánočním dekoracím a zářivému vánočnímu osvětlení. Když poprvé potkáte vánoční osvětlení v ulicích, není >>


Chcete vylepšit pozice vašich webových stránek v internetových vyhledávačích? Pusťte se do psaní SEO článků nebo si články objednejte u nás. Navrhneme vám nejvhodnější klíčová slova pro vaše články.

Více článků najdete na webu www.zpravy-clanky.cz.
Login

Created by © 2009 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign