BOZP - Bezpečnost a ochrana zdraví při práci

BOZP - Bezpečnost a ochrana zdraví při práci

Při porušování pravidel BOZP dochází k různým nehodám a zraněním zaměstnanců. České zákony nařizují všem větším společnostem, drobným podnikatelům, i osobám podnikajícím jako OSVČ dodržovat souhrnná pravidla BOZP, jež mají zajistit všem zaměstnancům bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Kromě dodržování BOZP pravidel zaměstnanci během pracovní doby, je třeba mít v pořádku dokumentaci BOZP. V České republice pravidla BOZP střeží státní kontrolní orgány, provádějící přísné namátkové kontroly. Nedodržení pravidel BOZP a chybné vedení dokumentace je trestáno pokutami.

V rámci Evropské unie se musíme řídit mnoha zákony, jež platí pro všechny členské státy. Pravidel je mnoho a stále se měnící legislativa klade vysoké nároky na osoby, jež se živí vlastním podnikáním. Naše firma sleduje všechny změny týkající se bezpečnosti zaměstnanců
BOZP. Firmám a živnostníkům poskytujeme BOZP poradenství a BOZP školení zaměstnanců, vedoucích zaměstnanců a ostatních osob. Podnikajícím fyzickým osobám a subjektům zajišťujeme vykonávání funkce technika BOZP, stanovujeme pracovní rizika na daném pracovišti, zpracováváme dokumentaci BOZP v souladu s právními a technickými předpisy. Školení a poradenství BOZP provádíme především na území jihočeského kraje.

Zpět na hlavní výpis

Sběratelské figurky z vojenského prostředí, dioramata z bitev, modely z resinu
Vítejte na stránkách firmy Blackdog. Naše firma se již od >>


Slavnostní vánoční osvětlení domu a zahrady
Listopad odfouká barevné listí a přivane k nám advent, barevný ještě více, díky pestrým vánočním dekoracím a zářivému vánočnímu osvětlení. Když poprvé potkáte vánoční osvětlení v ulicích, není >>


Chcete vylepšit pozice vašich webových stránek v internetových vyhledávačích? Pusťte se do psaní SEO článků nebo si články objednejte u nás. Navrhneme vám nejvhodnější klíčová slova pro vaše články.

Více článků najdete na webu www.zpravy-clanky.cz.
Login

Created by © 2009 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign