Advokátní služby pro naše klienty

Advokátní služby pro naše klienty

Našim klientům poskytujeme advokátní služby v okolí Jablonce nad Nisou, zejména v oblasti stavebního, trestního, občansko-právního a rodinného práva. Nabízíme advokátní služby pro klienty, které zastupujeme při udělení plné moci našemu advokátovi. Výhodou pro klienty je skutečnost, že se nemusí zatěžovat a stresovat, vše potřebné za něj zařídí jeho advokát. Poskytujeme také advokátní služby Ex offo – (z úřední moci). Např. při přidělení právníka soudem, pokud si nemůžete dovolit vlastního advokáta.

V rámci rodinného a občansko-právního práva poskytujeme nejčastěji advokátní služby související s rozvodem manželů a následnou péčí o děti a dělbu majetku. Řešíme spory týkající se neplacení či pozdního placení výživného, ale také úpravy styky s dětmi, zejména domáhání se rodičovských práv, kdy jeden z rodičů neumožňuje druhému vídat dítě tak často, jak soud určil, možnost vídat se s dětmi častěji. Naše advokátní služby sahají také do oblasti trestního práva, např. násilné trestné činy jako je znásilnění či obvinění ze sexuálního obtěžování.
Nabízíme advokátní služby klientům při řešení sousedských sporů.

Velmi často poskytujeme našim klientům také advokátní služby v oblasti stavebního práva. Jsou to spory souvisejí s podáním územního rozhodnutí, sousedské spory při nedodržení hranice pozemku a záměrného umístění části stavby na pozemek souseda. Zastupujeme klienty při sporech související s výstavbou či rekonstrukcí jejich nemovitosti. Jedná se o spory se stavebními firmami, nedodržování smluvních podmínek, odstoupení od smlouvy a vypovězení smluv, nezaplacené faktury za provedené práce, neopodstatněné navýšení částky na fakturách, vyšší ceny než bylo původně ujednáno.

Potřebujete obhájit vlastní práva v soudním sporu? Využijte naše advokátní služby.

Zpět na hlavní výpis

Sběratelské figurky z vojenského prostředí, dioramata z bitev, modely z resinu
Vítejte na stránkách firmy Blackdog. Naše firma se již od >>


Slavnostní vánoční osvětlení domu a zahrady
Listopad odfouká barevné listí a přivane k nám advent, barevný ještě více, díky pestrým vánočním dekoracím a zářivému vánočnímu osvětlení. Když poprvé potkáte vánoční osvětlení v ulicích, není >>


Chcete vylepšit pozice vašich webových stránek v internetových vyhledávačích? Pusťte se do psaní SEO článků nebo si články objednejte u nás. Navrhneme vám nejvhodnější klíčová slova pro vaše články.

Více článků najdete na webu www.zpravy-clanky.cz.
Login

Created by © 2009 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign